VOLEJTE: 728 366 573 DŮLEŽITÉ INFORMACE
 logo

Fitness Aréna Poděbrady - extra

Narozeninové oslavy

Uspořádejte zdravou cvičební oslavu pro své děti u nás ve Fitness Aréně - Centru zdravého pohybu. Standardně nabízíme narozeninovou hodinovou cvičební lekci přizpůsobenou dle věku a sportovních možností dětí, využití dětského koutku s boulderovací stěnou. Občerstvení může být ve vaší či naší režii, veškeré potřebné nádobí a doplňky zapůjčíme. Cena narozeninové oslavy 500 Kč (cca 60 minut cvičení pod vedením instruktora, 120 minut pronájem prostor sálu a dětského koutku, půjčení servírovacích potřeb).
 
Fitness Aréna Poděbrady - extra

Teambuldingy

Nabízíme originální sportovní teambulding pro vaše zaměstnance, kolegy, či kamarády. Vytvoříme Vám cvičební a sportovní program na míru podle vašich přání. Venku i vevnitř. Adrenalin či jen pohodové cvičení. Vždy ale pod vedením pohybových profesionálů a zdravě.

Nebojte se nás zeptat na tel nebo na mailu: ( kontaktní informace - zde ).

Kurzy a semináře

Naši lektoři jsou odborní asistenti na vysokých školách a školitelé různých pohybových konceptů. Jednou za čas pořádáme školení i pro naše klienty a kamarády. Zveme zajímavé lidi ze světa sportu a snažíme se od nich učit, jak se zdravě hýbat. Aktuální informace najdete na našem FB.

Pronájem sálu a posilovny

Když my zrovna necvičíme, nabízíme pronájem sálu s tatami a pomůckami k vašim specifickým skupinovým sportovním činnostem. Sál je velmi vhodný pro jakékoliv bojové sporty. Cena za pronájem sálu je 250 Kč/ 60 minut, případně dle domluvy.

Specifické cvičení pro osoby se speciálními potřebami

Máme dobré zkušenosti i se cvičením s osobami se speciálními potřebami, vedeme cvičení pro děti ze speciální školy, máme řadu rozmanitých pomůcek.

Nebojte se nás zeptat na naše možnosti na: ( kontaktní informace - zde ).

Ergonomické poradenství pro firmy

Dokážeme poradit při ergonomickém nastavení pracovního prostředí. Doporučíme kompenzační cvičení i pomůcky při jednostranném pracovním zatížení. Pomůžeme ve zlepšení držení těla při práci a k lepší efektivností pracovního výkonu. Zeptejte se nás na naše možnosti, rádi přijedeme k Vám do firmy.

Soustředění a kompenzace pro sportovní týmy

Nabízíme prostory Fitness Arény - Centra zdravého pohybu - posilovnu i sál k pronájmu při pořádání sportovních soustředění a akcí v Poděbradech. Posilování i kompenzační cvičení je důležitou součástí všech sportů - naše sportovní centrum je vybaveno velkým množstvím cvičebních pomůcek a strojů, které Vám ve vaší sportovní přípravě významně pomohou. V případě zájmu Vám můžeme specifické lekce na míru odcvičit, vést vás a kontrolovat.
 
OTEVÍRACÍ DOBA:
 
Po 6:00  - 21:00
Út 6:00  - 21:30
St 6:00  - 21:00
Čt 6:00  - 21:30
6:00  - 21:00
       
So 8:00  - 15:00
Ne 9:00  - 20:00
       
 
  linka  
  rezervace  
  linka  
 
Fitness-Arena.CZ
Centrum zdravého pohybu

PIONÝRŮ 50 PODĚBRADY 290 01
IČO: 71109218
Tel. 728 366 573
Facebook: fitness arena - centrum zdravého pohybu
SKYPE: Fitness Arena ICQ: Fitness Arena
 
  linka  
 
V našem centru:
na Vás čeká rodinná atmosféra, jsme vždy připraveni Vám poradit, můžete pohodlně zaparkovat, můžete platit kartou nebo zaměstna-neckými benefity, můžete si přivést své zvířecí (i jiné) miláčky a mazlíčky, podporujeme bosou chůzi, můžete si zde zakoupit Vivo barefoot
* cvičíme zdravě:-)
 
     
  podporujeme bosou chůzi, můžete si zde zakoupit Vivo barefoot  
 
Copyright © 2016 CENTRUM ZDRAVÉHO POHYBU - Fitness Arena Poděbrady - sitemap - webmaster ZMORWARE( AS )