VOLEJTE: 728 366 573 DŮLEŽITÉ INFORMACE
 logo

Fitness Aréna Poděbrady - masáže

Masáže v Poděbradech

Ve Fitness Aréně - Centru zdravého pohybu v Poděbradech nabízíme profesionální rekondiční a regeneračně – relaxační masáže. V našem příjemném prostředí Vám bude k dispozici fyzioterapeut nebo pohybový specialista. Pomůžeme Vám uvolnit přetížené svaly celého těla, zrelaxovat a připravit se na další zátěž. Masáže jsou vhodné pro sportovce i pro běžnou klientelu či pro klienty se specifickými problémy s pohybovým aparátem. Ke každému přistupujeme individualně a volíme vhodnou variantu masáží.

Objednávejte se na mailu, nebo na tel. ( kontaktní informace - zde ).
Tel: 723299799 (Renata Větrovská) nebo 776838725 (Jan Větrovský)
 
Fitness Aréna Poděbrady - masáže
 

Masírují:

Mgr. et Mgr. Renata Větrovská Ph.D. - fyzioterapeutka

Odborná asistentka na Ústavu tělovýchovného lékařství 1. LF a VFN v Praze a na VŠ Palestra – soukromé vysoké škole tělesné výchovy a sportu. Má dlouholetou praxi s pacienty s poruchami pohybového aparátu a s pacienty s neurologickými obtížemi. Dále se zabývá pohybovou terapií obézních osob a pacientů s civilizačními chorobami. Vytváří speciální pohybové programy v posilovně i mimo ni pro děti, seniory, těhotné ženy i maminky po porodu. Je absoloventkou řady odborných kurzů a zároveň školitelkou několika cvičebních programů, dále autorkou odborných publikací i materiálů pro širokou veřejnost.

Fitness Aréna Poděbrady - masáže
 
Mgr. Jan Větrovský - pohybový specialista, profesionální trenér

Majitel a provozovatel Fitness Arény – Centra zdravého pohybu. odborný garant vzdělávacích a rekvalifikačních kurzů Active Life Academy. Master Trainer pro ČR terapeuticko-pohybového konceptu FLOWIN. Má dlouholetou praxi s tréninkem profesionálních sportovců (asistent reprezentačního trenéra juniorů v rychlostní kanoistice, trenér RedBull sportovců a jiné). Věnuje se převážně pohybovým terapiím a zaváděním “optimálního” (zdravého) pohybu do běžného, nesportovního, života. Dále se zabývá pohybovou terapií obézních osob a pacientů s civilizačními chorobami. Vytváří speciální pohybové programy v posilovně i mimo ni pro vrcholové sportovce, běžnou populaci, děti, seniory, těhotné ženy i maminky po porodu. Je absoloventem řady odborných kurzů a zároveň školitelem několika cvičebních programů, dále spoluautorem odborných publikací i článků pro širokou veřejnost.
 
OTEVÍRACÍ DOBA:
 
Po 6:00  - 21:00
Út 6:00  - 21:30
St 6:00  - 21:00
Čt 6:00  - 21:30
6:00  - 21:00
       
So 8:00  - 15:00
Ne 9:00  - 20:00
       
 
  linka  
  rezervace  
  linka  
 
Fitness-Arena.CZ
Centrum zdravého pohybu

PIONÝRŮ 50 PODĚBRADY 290 01
IČO: 71109218
Tel. 728 366 573
Facebook: fitness arena - centrum zdravého pohybu
SKYPE: Fitness Arena ICQ: Fitness Arena
 
  linka  
 
V našem centru:
na Vás čeká rodinná atmosféra, jsme vždy připraveni Vám poradit, můžete pohodlně zaparkovat, můžete platit kartou nebo zaměstna-neckými benefity, můžete si přivést své zvířecí (i jiné) miláčky a mazlíčky, podporujeme bosou chůzi, můžete si zde zakoupit Vivo barefoot
* cvičíme zdravě:-)
 
     
  podporujeme bosou chůzi, můžete si zde zakoupit Vivo barefoot  
 
Copyright © 2016 CENTRUM ZDRAVÉHO POHYBU - Fitness Arena Poděbrady - sitemap - webmaster ZMORWARE( AS )