VOLEJTE: 728 366 573 DŮLEŽITÉ INFORMACE
 logo

Fitness Aréna Poděbrady - Válec, spolek

Válec, spolek (VÁLení konEC)

je nevládní nezisková organizace založená v roce 2013. Hlavním cílem naší organizace je poskytovat obecně prospěšnou činnost v oblasti vzdělávání a výchovy a to hlavně v rámci sportovních a pohybových aktivit. Snažíme se podporovat, podněcovat a rozvíjet smysluplné a zdravé trávení volného času pro děti, mládež, seniory a jejich rodinné příslušníky.

Hlavním naším cílem je ukázat dětem, mládeži, dospělým, seniorům i osobám se specifickými potřebami, že cvičit se dá zdravě a s rozumem v každém věku, že pohyb a sport není jen o soutěžení a závodech talentovaných jedinců, ale hlavně o radosti z pohybu a dobrém pocitu v jakémkoliv těle.

Pořádáme pravidelné aktivity a kroužky pro děti, teenegery, dospělé i seniory, organizujeme jednorázové sportovní a vzdělávací akce, sportovní tábory a soustředění. Naše aktivity probíhají zpravidla v prostorách Centra zdravého pohybu – Fitness Aréně, lekce a kroužky vedou profesionální instruktoři a cvičitelé.

Naším členem se může stát kdokoliv, kdo s námi sdílí myšlenku radosti ze zdravého pohybu, souhlasí se stanovami spolku Válec a zaplatí minimální členský příspěvek na daný rok ve výši 10,- Kč.

Děkujeme všem členům a fanouškům za podporu v našich aktivitách a těšíme se, že se i nadále budeme setkávat ve sportovním a šířit myšlenku zdravých a chytrých aktivit dostupných pro každého.

Renata Větrovská, předsedkyně spolku, tel: 723299799,

Pravidelné aktivity a kroužky:

Aktuální rozvrh najdete zde:  nebo se informujte na tel: 728366573.

Zdravý start ( pro děti od 5 do 8 let )

Cvičení pro děti zaměřené na všestranný start do světa zdravého sportu, ale i pro děti, které už nějaký sport dělají a potřebovaly ho vykompenzovat všestranným pohybem. Cvičení zahrnuje základy gymnastiky, atletiky, míčových her i třeba horolezení. Je vhodné jako start pro další zdravou sportovní kariéru dětí. Cvičí se pod vedením zkušeného trenéra Mgr. Jana Větrovského. Možné jsou i individuální konzultace ohledně dalšího výběru sportu pro malé sportovce.

Cvičební školička ( pro děti od 3 do 5 let )

Cvičení pro děti ve školkovém věku je zaměřené na všeobecný rozvoj obratnosti, koordinace a prostorové orientace. Cvičí se pod vedením fyzioterapeutky Mgr. Renaty Větrovské a mimo jiné se zaměřuje na správné držení těla a případnou korekci při nalezení problému s pohybovým systémem v časném věku. Cvičení probíhá formou her, soutěží a cvičebních pohádek.

Lezení ( pro děti od 4 do 8 let )

Lezecký kroužek pro děti nabízí rozvoj pohybových schopnosti a dovednosti tou nejpřirozenější cestou pohybu, kterou právě lezení je. Jedná se o vedenou lekci boulderingu, kombinovanou s řadou her a soutěží. Využívá se boulderu a workoutové klece pro rozvoj techniky lezení, obratnosti a maximální síly. Celá lekce se soustředí na zlepšení koordinace pohybů a procvičení pozornosti a soustředění dětí. Lekce se koná pod vedením školeného učitele lezení Mgr. Jana Větrovského.

Přípravka juda ( pro děti od 6 do 10 let )

Přípravka na judo pro děti je zaměřená na seznámení se základy juda (pády, držení, chvaty) s důrazem na všeobecnou, zdravou a hravou sportovní přípravu dětí. Tréninky vedou zkušení trenéři a judisté Jiří Prox a Martin Zmoray.

Workoutové tréninky

Tréninky pro mládež i dospělé zaměřené výhradně na posilování s váhou vlastního těla s využitím workoutové klece a dalších funkčních pomůcek. Tréninky probíhají venku a také v Centru zdravého pohybu – Fitness Aréně, kde jsou řízené lektorem spolku Válec.

Cvičení pro seniory

Cvičení pro seniory je určeno pro zlepšení fyzické i psychické kondice, soustředí se na udržení svalové síly, kloubní pohyblivosti a aerobní zdatnosti v pozdějším věku. Cvičíme tzv. aerobně rezistentní kruhové tréninky, kde využíváme jak posilovacích a kardio strojů v posilovně, tak i řadu funkčních pomůcek jako je Flowin, Sbally, Therabandy a další. V kruhovém tréninku nechybí ani nácvik rovnováhy pomocí balančních pomůcek či procvičení kognitivních funkcí seniorů. Lekce probíhají pod vedením fyzioterapeuta nebo odborně vyškoleného trenéra s přihlédnutím na individuální možnosti jednotlivých cvičenců.
 
OTEVÍRACÍ DOBA:
 
Po 6:00  - 21:00
Út 6:00  - 21:30
St 6:00  - 21:00
Čt 6:00  - 21:30
6:00  - 21:00
       
So 8:00  - 15:00
Ne 9:00  - 20:00
       
 
  linka  
  rezervace  
  linka  
 
Fitness-Arena.CZ
Centrum zdravého pohybu

PIONÝRŮ 50 PODĚBRADY 290 01
IČO: 71109218
Tel. 728 366 573
Facebook: fitness arena - centrum zdravého pohybu
SKYPE: Fitness Arena ICQ: Fitness Arena
 
  linka  
 
V našem centru:
na Vás čeká rodinná atmosféra, jsme vždy připraveni Vám poradit, můžete pohodlně zaparkovat, můžete platit kartou nebo zaměstna-neckými benefity, můžete si přivést své zvířecí (i jiné) miláčky a mazlíčky, podporujeme bosou chůzi, můžete si zde zakoupit Vivo barefoot
* cvičíme zdravě:-)
 
     
  podporujeme bosou chůzi, můžete si zde zakoupit Vivo barefoot  
 
Copyright © 2016 CENTRUM ZDRAVÉHO POHYBU - Fitness Arena Poděbrady - sitemap - webmaster ZMORWARE( AS )