VOLEJTE: 728 366 573 DŮLEŽITÉ INFORMACE
 logo

Fitness Aréna Poděbrady - skupinové lekce

Skupinové lekce pro dospělé

Centrum zdravého pohybu - Fitness Aréna v Poděbradech nabízí řadu skupinových lekcí různého charakteru. Lekce jsou vedeny profesionálními instruktory, trenéry a fyzioterapeuty. Využíváme velké množství pomůcek, vedeme jedinečné, specifické lekce zaměřené například na břicho a záda, které nikde jinde nenajdete. Většina lekcí je otevřených pro všechny během celého roku. Podívejte se na rozpis či popis jednotlivých lekcí.
 

Skupinové lekce - pro děti

Ve spolupráci s organizací Válec, spolek (tedy Válení konec) probíhají v Centru zdravého pohybu – Fitness Aréně skupinové lekce pro děti od 4 let až po teenegery. Všechny lekce vedou zkušení instruktoři a trenéři. Cvičíme s velkým důrazem na zdravý vývoj vašich dětí. Snažíme se nabídnout adekvátní zdravý pohyb malým začínajícím sportovcům i starším dětem, kteří potřebují všestrannou kompenzaci jednostranného sportu či celodenního sezení. Většina lekcí jsou otevřené hodiny přístupné pro nové děti po celý rok. Pouze Judo přípravka nabírá nové děti zpravidla na začátku školního roku. Informujte se na recepci Centra zdravého pohybu – Fitness Arény, tel: 728 366 573.
- více kontaktních informací naleznete zde :-).

Ze cvičení pro děti můžete vybírat z těchto lekcí:

Fitness Aréna Poděbrady - skupinové lekce
 

Zdravý start ( pro děti od 5 do 8 let )

Cvičení pro děti zaměřené na všestranný start do světa zdravého sportu ale i pro děti, které už nějaký sport dělají a potřebovaly ho vykompenzovat všestranným pohybem. Cvičení zahrnuje základy gymnastiky, atletiky, míčových her i třeba horolezení. Je vhodné jako start pro další zdravou sportovní kariéru dětí. Cvičí se pod vedením zkušeného trenéra Mgr. Jana Větrovského. Možné jsou i individuální konzultace ohledně dalšího výběru sportu pro malé sportovce.

Zdravý start (pro děti od 5 do 8 let)
 

Cvičební školička ( pro děti od 3 do 5 let )

Cvičení pro děti ve školkovém věku je zaměřené na všeobecný rozvoj obratnosti, koordinace a prostorové orientace. Cvičí se pod vedením fyzioterapeutky Mgr. Renaty Větrovské a mimo jiné, se zaměřuje na správné držení těla a případnou korekci při nalezení problému s pohybovým systémem v časném věku. Cvičení probíhá formou her, soutěží a cvičebních pohádek.
 
Cvičební školička ( pro děti od 3 do 5 let)
 

Lezení ( pro děti od 4 do 8 let )

Lezecký kroužek pro děti nabízí rozvoj pohybových schopnosti a dovednosti tou nejpřirozenější cestou pohybu, kterou právě lezení je. Jedná se o vedenou lekci boulderingu, kombinovanou s řadou her a soutěží. Využívá se boulderu a workoutové klece pro rozvoj techniky lezení, obratnosti a maximální síly. Celá lekce se soustředí na zlepšení koordinace pohybů a procvičení pozornosti. Lekce se koná pod vedením zkušeného učitele lezení Mgr. Jana Větrovského.
 
Lezení
 

Přípravka na judo ( pro děti od 6 do 10 let )

Přípravka na judo pro děti je zaměřená na seznámení se základy juda (pády, držení, chvaty) s důrazem na všeobecnou, zdravou a hravou sportovní přípravu dětí. Tréninky vedou zkušení trenéři a judisté Jiří Prox a Martin Zmoray.

Přípravka juda (pro děti od 6 do 10 let)
 

Kondiční trénink pro juniory ( od 8 let )

Trénink pro juniory je určený starším dětem, teenegerům. Doporučujeme ho všem těm, kteří si chtějí udržet správné držení těla ovlivněné ať už celodenním sezením či aktivním trénováním jednostranného sportu. Lekce je vedená formou kruhového tréninku, kde jsou cviky zaměřené na svalové dysbalance a posílení zpravidla slabého středu těla, na nácvik koordinace, obratnosti, síly a pro celkové udržení kondice mladých sportovců.
 
OTEVÍRACÍ DOBA:
 
Po 6:00  - 21:00
Út 6:00  - 21:30
St 6:00  - 21:00
Čt 6:00  - 21:30
6:00  - 21:00
       
So 8:00  - 15:00
Ne 9:00  - 20:00
       
 
  linka  
  rezervace  
  linka  
 
Fitness-Arena.CZ
Centrum zdravého pohybu

PIONÝRŮ 50 PODĚBRADY 290 01
IČO: 71109218
Tel. 728 366 573
Facebook: fitness arena - centrum zdravého pohybu
SKYPE: Fitness Arena ICQ: Fitness Arena
 
  linka  
 
V našem centru:
na Vás čeká rodinná atmosféra, jsme vždy připraveni Vám poradit, můžete pohodlně zaparkovat, můžete platit kartou nebo zaměstna-neckými benefity, můžete si přivést své zvířecí (i jiné) miláčky a mazlíčky, podporujeme bosou chůzi, můžete si zde zakoupit Vivo barefoot
* cvičíme zdravě:-)
 
     
  podporujeme bosou chůzi, můžete si zde zakoupit Vivo barefoot  
 
Copyright © 2016 CENTRUM ZDRAVÉHO POHYBU - Fitness Arena Poděbrady - sitemap - webmaster ZMORWARE( AS )